Nagrzewnica gazowa 40kW Termostat / Reduktor KD11701

KD11701

Nowy produkt

Nagrzewnica gazowa

Moc: 40 kW

Termostat: Tak

Zasilanie: propan-butan (LPG)

Model: KD11701

Więcej szczegółów

350,00 zł brutto

Więcej informacji

NAGRZEWNICA GAZOWA

40 KW / TERMOSTAT / REDUKTOR

KD11701
PARAMETRY TECHNICZNE PRODUKTU

Marka:KRAFT&DELE
Model:KD11701
Typ:nagrzewnica gazowa
Moc:40 kW
Ciśnienie gazu zasilającego:0,7 bar
Zasilanie:230V, 50Hz
Maks. zużycie gazu:2,18 kg/h
Wydatek ciepłego powietrza:650 m³/h
Wymiary:630 x 280 x 350 mm
Waga:8 kg


SKŁAD ZESTAWU

Nagrzewnica 40kW LCD KD11701
Wąż gazowy
Reduktor
Oryginalne opakowanie
Instrukcja w j. polskim
Paragon lub FV.

OPIS PRODUKTU

Nagrzewnica marki Kraft&Dele model KD11701 o mocy 40 KW na gaz propan-butan(LPG). Nagrzewnica posiada wbudowany termostat z regulacją temperatury i cyfrowy wyświetlacz, dzięki któremu można łatwo ustawić zamierzoną temperaturę otoczenia. Nagrzewnica działa automatycznie, w zależności od ustawienia temperatury.


Nagrzewnice Polskiej marki Kraft&Dele to jedne z najlepszych urządzeń na rynku w swoim segmencie cenowym. Ich wysoką wydajność przy maksymalnej oszczędności paliwa(gazu) zapewnia specjalnie zaprojektowana komora spalania.


Urządzenia te znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie, w magazynach, w hodowli zwierząt, domach, domkach letniskowych oraz wszędzie tam, gdzie zapewniona jest prawidłowa wentylacja.


Jest to bezpieczne i trwałe, proste w obsłudze urządzenie. Wystarczy podłączyć butlę z gazem i dmuchawa jest gotowa do użycia.


nagrzewnica KD11701

Urządzenie zasilane gazem propan-butan wytwarza czyste i ciepłe powietrze. Proces spalania zachodzi w otwartej komorze spalania, powietrze zasysane przez wentylator jest ocieplane a następnie wydmuchiwane z nagrzewnicy. Nie wymaga ona komina, należy jedynie zapewnić dopływ powietrza, aby umożliwić prawidłowe spalanie.


Oferujemy państwu bardzo wygodny system gwarancyjny. Dajemy 12 miesiące gwarancji przy zakupie sprzętu z paragonem oraz z fakturą VAT.
Posiadamy bazę części do naszych urządzeń.


 serwis.jpg30 innych produktów w tej samej kategorii: