ODKURZACZ PRZEMYSŁOWY BUDOWLANY DO GIPSU Z OTRZĄSACZEM KD488

KD488

Nowy produkt

Czekamy na dostawę tego produktu

967,00 zł brutto

Więcej informacji

ODKURZACZ PRZEMYSŁOWY BUDOWLANY DO GIPSU Z OTRZĄSACZEM KD488

Odkurzacz przemysłowy KRAFT&DELE to wysokiej klasy sprzęt. Zastosowano w nim niezawodny i mocny silnik o mocy 1600 W który może osiągnąć maksymalną siłę ciągu wynoszącą 18 kPa.

W połączeniu z pojemnym, 30 litrowym zbiornikiem daje nam niezastąpiony sprzęt idealnie mocny do każdego rodzaju zadań.

Doskonały sprzęt do odkurzania gipsu i innych drobnych pyłów. Dzięki manualnemu otrząsaczowi na przycisk, filtr jest utrzymywany w czystości i się nie zapycha.

Duża moc oraz wysoki poziom ssania odkurzacza pozwalają na pracę w najtrudniejszych warunkach. Został stworzony z myślą o ciężkich pracach remontowo-budowlanych we współpracy z elektronarzędziami i spełnia najwyższe standardy w usuwaniu drobnych zanieczyszczeń, takich jak np. gips, czy pył z drewna.

Odkurzacz przeznaczony jest do użytku przemysłowego w warsztatach, stolarskich i lakierniczych, ale również z powodzeniem można go używać jako odkurzacz garażowy, czy nawet domowy.

Urządzenie wyposażono w metalową rurę z możliwością regulacji długości.

  • ODKURZANIE NA SUCHO

Standardowa funkcja we wszystkich odkurzaczach, lecz dzięki swojej ponadprzeciętnej wysokiej mocy i sile ssania jest wstanie zebrać nawet duże i cięższe niż standardowe cząstki brudu, czy też urobku powstałego w wyniku prac remontowo-budowlanych (opiłki metali, pył budowlany, małe cząstki gruzu lub trociny, czy wiórów z obróbki stolarskiej itd.)

Zasada działania:

Zanieczyszczenia wraz z powietrzem zostają zassane poprzez rurę doprowadzającą, gdzie w pierwszej komorze trafiają do specjalnego worka na brud. To właśnie w nim zostaje zatrzymanych znaczna większość zanieczyszczeń.

Następnie powietrze trafia na wysoko-sprawny filtr typu HEPA, który wyłapuje i zatrzymuje pozostałe choćby najmniejsze zanieczyszczenia. Na koniec, czyste powietrze zostaje skierowane do wylotu, gdzie opuszcza urządzenie.

  • ODKURZANIE NA MOKRO

Urządzenie oprócz standardowego odkurzania na sucho, posiada również możliwość zbierania wody, tzw. odkurzanie na mokro. Dzięki tej funkcji można w łatwy i szybki sposób zebrać rozlaną wodę, a w użytku domowym wspomóc się nią np. przy czyszczeniu dywanów.

Zasada działania:

Woda wraz z brudem zostaje zassana poprzez rurę wlotową. Na dnie pierwszej komory pod wpływem siły ciężkości osadza się cały brud wraz z wodą. Wstępnie czyste powietrze przemieszcza się ku górze, gdzie następnie przechodzi przez filtr gąbkowy [1], który je oczyszcza z ostatnich drobnych frakcji wody i brudu. Na koniec powietrze jest kierowane do wylotu.

  • WYDMUCH POWIETRZA - FUNKCJA DMUCHAWY

Znajduje zastosowanie podczas czyszczenia narzędzi stolarskich z pyłu oraz innego urobku powstałego na skutek wcześniej wykonywanej przez nas pracy. Ponadto funkcja ta umożliwia wydmuchiwanie zanieczyszczeń z trudno dostępnych miejsc, gdzie jest ciężko się dostać nawet wąską ssawką.

Funkcja możliwa również do wykorzystania w pracach sezonowych w okresie jesiennym, jako pomocna przy zbieraniu, lub też grabieniu liści.

Zasada działania:

Powietrze zostaje zassane, przechodzi przez pierwszą komorę bez filtra, a następnie jest wydmuchane poprzez podpiętą do wylotu powietrza rurę odprowadzającą.

15 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: