Wózek transportowy składany 80kg KD3015

KD3015

Nowy produkt

Wózek transportowy bagażowy składany z gumą

Max obciążenie: 80kg

KD3015

Więcej szczegółów

120,00 zł brutto

Więcej informacji

WÓZEK TRANSPORTOWY SKŁADANY + GUMA 

80KG 

KD3015 
OPIS I CECHY TOWARU

WSPARCIE CIĘŻKIE - Maksymalne obciążenie wynosi 80 kg. Wykonany z wytrzymałego i wytrzymałego aeronautycznego stopu aluminium może zapewnić doskonałe wsparcie dla ładowanych przedmiotów. Jego trzyczęściowe pręty zostały pogrubione, aby zapewnić dużą nośność, a mocny i gruby pręt jest znacznie bardziej znośny.

SKŁADANA OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA -Ten kompaktowy wózek bagażowy można złożyć na płasko, gdy go nie używasz, dzięki czemu zajmuje mało miejsca w pokoju. Uczyń swoje życie łatwiejszym i wygodniejszym.

WYGODNY W UŻYCIU -Ma ergonomicznie zaprojektowany uchwyt, aby dopasować się do Twojego największego komfortu. Rękojeść jest wykonana z gumy, aby zapewnić ci ścieranie i wygodę. Jego gumowe koło jest bezgłośne, oszczędzające pracę i antypoślizgowe.

REGULOWANA DŁUGOŚĆ - Wędka jest regulowana w zakresie od 64cm do 100cm. Długość została starannie zaprojektowana, aby zapewnić najlepszą wygodę podczas jazdy. Dzięki niemu nie będziesz już martwić się o swój ciężki bagaż!

WIELOKROTNE UŻYTKOWANIE -Świetne w podróży, gdy masz tak wiele ciężkich bagaży do załadowania. Można go również na kółkach, aby iść na zakupy jako wózek do supermarketu. Koła są wodoodporne i nadają się do wszystkich rodzajów dróg i nie martw się, że mogą się one ślizgać na drogach w złym stanie!


SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Maksymalne obciążenie: 80 kg

Średnica kółek: 117mm

Rozmiar platformy: 38,5 x 27 cm

Rozmiar po rozłożeniu: 40 x 40 x 100 cm

Rozmiar po złożeniu: 39 x 6 x 63 cm

Waga: ok. 3 kg
   Cechy:

- Wysoka jakość użytych materiałów

- Wygodny w użytkowaniu

- Po złożeniu zajmuje niewielką ilość miejsca

- Odporny na odkształcenia oraz działanie czynników zewnętrznych


Produkty powiązane

17 innych produktów w tej samej kategorii: