xcv

AGREGAT MALARSKI PNEUMATYCZNY 8L KD1653

KD1653

Nowy produkt

333,00 zł brutto

Więcej informacjiAGREGAT MALARSKI PNEUMATYCZNY

8L

KD1653PARAMETRY TECHNICZNE PRODUKTU

Marka:KraftDele
Model:KD1653
Ciśnienie robocze pistoletu:3,4 bar
Ciśnienie robocze zbiornika:3,4bar
Ciśnienie maksymalne zbiornika: 4,5bar
Przyłącze powietrza zbiornika:1/4" z zaworem kulkowym
Zużycie powietrza pistoletu:350-370l/min
Waga:11 kg

SKŁAD ZESTAWU

 Agregat malarski KD1653 
Instrukcja w j. polskim
Gwarancja 12 miesięcy
Oryginalne opakowanie
Paragon lub FV.


OPIS TOWARU


Agregat malarski marki Kraft&Dele model KD1653.

Zestaw posiada 8 l zbiornik wykonany z aluminium, na pokrywie którego mocowany jest reduktor ciśnienia, z manometrem i zaworem bezpieczeństwa. Do pistoletu lakierniczego farba podawana jest pod ciśnieniem i tam rozpylana jest przy pomocy sprężonego powietrza.Ciśnieniowy agregat malarski idealnie sprawdzi się przy malowaniu dużych powierzchni i nie tylko. 

Profesjonalny i komapktowy agregat malarski polskiej firmy Kraft&Dele idealnie nadaje się do wszelkich prac wykończeniowych przy malowaniu ścian, sufitów etc. oraz do prac lakierniczych.

Pneumatyczny pistolet do malowania ze zbiornikiem zewnętrznym 8L to idealny zestaw do pracy na zewnątrz oraz przy dużych powierzchniach. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom, elastycznym wężykom oraz wytrzymałemu zawiesiu, zestaw sprawdza się w pracy mobilnej, na wysokościach czy platformach.

Agregat pracuje z szeroką gamą lakierów oraz farb bez rozpuszczalników takich jak farby akrylowe, kleje kontaktowe, bejce, tapety natryskowe, emulsje etc.Oferujemy państwu bardzo wygodny system gwarancyjny. Dajemy 12 miesięcy gwarancji ! 


 serwis.jpg
13 innych produktów w tej samej kategorii: