Szlifierka Taśmowa 2000W EC562

EC562

Nowy produkt

Czekamy na dostawę tego produktu

135,00 zł brutto

Więcej informacji

SZLIFIERKA TAŚMOWA

2000W

EC562 

1.jpg


PARAMETRY TECHNICZNE PRODUKTU

Marka:KRAFT&DELE
Model:EC562
Typ urządzenia:szlifierka taśmowa
Zasilanie:230V / 50Hz
Moc:2000 W
Prędkość bez obciążenia:320 m/min
Wymiary taśmy szlifującej:76 x 533 mm
Waga:3,4 kg


SKŁAD ZESTAWU

Szlifierka taśmowa EC562
Taśma ścierna 76x533 mm
Instrukcja w j. polskim
Paragon lub FV
Gwarancja 12 miesięcy
OPIS PRODUKTU


Szlifierka taśmowa marki Kraft&Dele model EC562. Innowacyjne urządzenie wykonane z najwyższej jakości materiałów z wykorzystaniem najnowszej technologii.
Nowa konstrukcja wydajnego silnika o mocy 2000W pozwala na bezpieczną i solidną pracę urządzenia. Narzędzie przeznaczone dla użytkowników domowych jak i profesjonalistów. Silnik o takiej mocy sprawia, że podczas pracy urządzenie nie męczy się oraz nie blokuje taśmy przy docisku do obrabianego materiału.
Narzędzie umożliwia między innymi szlifowanie i polerowanie powierzchni na sucho. Przystosowane do pracy z drewnem, metalem, tynkiem oraz tworzywami sztucznymi. Doskonale sobie radzi z usuwaniem rdzy, starych farb i półproduktów.

Duża szerokość taśmy szlifującej zapewnia równomierne, płynne i szybkie ścieranie obrabianego materiału, bez bruzd i nierówności.
Wymiana papieru ściernego odbywa się beznarzędziowo, wystarczy zwolnić dźwignię napinacza rolek oraz założyć nową taśmę szlifującą. W zestawie znajduje się również worek na pył, dzięki czemu praca jest czysta.

szlifierka oscylacyjna kd1680


Oferujemy państwu bardzo wygodny system gwarancyjny. Dajemy 12 miesiące gwarancji przy zakupie sprzętu z paragonem oraz z fakturą VAT.
Posiadamy bazę części do naszych urządzeń.Prowadzimy również serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny naszych urządzeń.


Produkty powiązane

10 innych produktów w tej samej kategorii: