Klucz Przekładniowy do kół KD1123 Planetarny 8000Nm

KD1123

Nowy produkt

Klucz Przekładniowy do kół 1:78  8000Nm

Model: KD1123

Przełożenie: 1:78

Moment obrotowy: 8000Nm

Waga: 8,830 kg

Więcej szczegółów

Czekamy na dostawę tego produktu

139,00 zł brutto

Więcej informacji

tytul.png

 

 

 

dane_techniczne.png

 


MOferowany klucz planetarny (przekładniowy) ATS za sprawą lepszego przełożenia 1:78 generuje, wyższy od standardowych tego typu kluczy, rzeczywisty moment obrotowy 8000Nm.

Jest to w pełni profesjonalny i niezawodny sprzęt, niezbędny wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z silnie dokręconymi śrubami mocującymi, których odkręcenie do tej pory wiązało się z użyciem niemobilnych kluczy pneumatycznych lub nieporęcznych przedłużek.Dzięki kompaktowym rozmiarom oraz wygodzie użytkowania narzędzie to staje się niezastąpionym wyposażeniem każdej ciężarówki, TIR-a oraz różnego rodzaju pojazdów i maszyn rolniczych lub budowlanych. Ze względu na przemyślaną konstrukcję klucz możemy dopasować praktycznie do wszystkich spotykanych kół ciężarowych i nie tylko.

Trzpień 1" jest kompatybilny z wszystkimi nasadkami 1" stosowanymi w innych narzędziach. Wystarczy nałożyć jedną z dwóch dostępnych nasadek 32mm lub 33mm, poluzować śrubę kluczem, następnie użyć dołączonej przedłużki, aby błyskawicznie odkręcić każdą śrubę. Cały zestaw zapakowany jest w solidnej walizce zapewniającej wygodny i bezpieczny transport.

Deklaracja zgodności CE Termin wysyłki: 24H Gwarancja: 12 miesięcy

Towar jest fabrycznie nowy.
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny!
Deklaracja zgodności CE
Termin wysyłki: 24H
Gwarancja: 12 miesięcy

serwis.jpg

 Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: