GLEBOGRYZARKA ELEKTRYCZNA 1500W KD5180 Zobacz większe

GLEBOGRYZARKA ELEKTRYCZNA 1500W KD5180

KD5180

Nowy produkt

298,00 zł brutto

Więcej informacjiGLEBOGRYZARKA ELEKTRYCZNA

KD5180

PARAMETRY TECHNICZNE PRODUKTU

Marka:KRAFT&DELE
Model:KD5180
Typ urządzenia:glebogryzarka elektryczna
Prędkość obrotowa:400 obr/min
Szerokość robocza:300mm
Poziom mocy akustycznej:70 dB(A)
Moc:1500W

SKŁAD ZESTAWU

Glebogryzarka spalinowa KD5180
Instrukcja obsługi w j. polskim
Gwarancja 12 miesięcy
Oryginalne opakowanie
Paragon lub FV.
OPIS TOWARU


Glebogryzarka elektryczna KD5180 wyposażona jest w silnik o mocy 1,5 KW. Część robacza posiada zestaw noży tnących, które samoczynnie wgryzają się w glebę.

Urządzenie przeznaczone jest do spulchniania i wyrównywania gleby, niezastąpione zwłaszcza w nowo urządzonym ogrodzie lub przed położeniem trawnika. 

Mocny silnik o mocy 1500W charakteryzujący się niezawodnością oraz niskim poziomem głośności, jest dobrą alternatywą dla małym silników spalinowych. 


Dzięki zastosowaniu silnika elektrycznego, urządzenie jest lekkie i funkcjonalne, kompaktowa konstrukcja sprawia, że manewrowanie urządzeniem jest proste i nie wymaga dużej siły użytkownika.

Korpus urządzenia wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, który chroni je przez uderzeniami kamieni oraz innych przedmiotów.

Odpowiednio dobrane komponenty sprawiają, że glebogryzarka KD5180 charakteryzuje się lekką wagą w stosunku do posiadanego silnika. 

Urządzenie wyposażone jest w 4 zestawy ostrych, hartowanych noży tnących osadzonych na obrotowym wale.
Ostrza wyprofilowane są w taki sposób, aby samoczynnie wgryzały się w glebę.
Łączna szerokość robocza wynosi 300mm, dzięki czemu urządzenie znajdzie zastosowanie zarówno w nowo urządzanym ogrodzie, jak i przed założeniem trawnika.
Oferujemy państwu bardzo wygodny system gwarancyjny. Dajemy 12 miesięcy gwarancji ! W razie problemów wystarczy do nas zadzwonić, a następnego dnia zawita do Was kurier po uszkodzony towar!


 serwis.jpg

1 inny produkt w tej samej kategorii: