Narzędzia do ogrodu

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Narzędzia do ogrodu Jest 53 produktów.

Podkategorie

 • Kosy spalinowe, akcesoria

  W tej kategorii znajdą Państwo szeroką ofertę kos spalinowych oraz akcesoriów do tego typu urządzeń. Kosy spalinowe, ze względu na swój wygodny sposób trzymania oraz umiejscowienie elementu tnącego w wysuniętym miejscu idealnie nadają się do koszenia trawników zaniedbanych, porośniętych roślinnością o twardych łodygach, zanieczyszczonych odpadami lub gałązkami oraz położonych na nierównym terenie, gdzie korzystanie z kosiarki na kółkach jest niemożliwe lub wiąże się z dużym ryzykiem uszkodzenia mechanizmu. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo kosy w różnych rozmiarach i o różnej pojemności silnika, co umożliwia wybór modelu dobrze dopasowanego do potrzeb, w zależności od powierzchni areału który ma być koszony, stopnia jego zarośnięcia oraz zróżnicowania terenu, na którym się znajduje.

 • Nożyce do żywopłotu

  Nożyce do żywopłotu to niezbędne narzędzie pracy zarówno robotników dbających o zieleń na osiedlach, w parkach i innych miejscach publicznych, jak i posiadaczy przydomowych ogrodów czy posesji letniskowych. Regularne przycinanie żywopłotu pozwala utrzymać go w dobrej kondycji, zapewnić równy rozrost pędów, a przede wszystkim zapewnia estetyczny wygląd rośliny i całego areału. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo nożyce do żywopłotu zarówno z silnikiem spalinowym, jak i w wersji elektrycznej, bardziej korzystnej dla środowiska. Dobór odpowiedniego narzędzia będzie zależeć oczywiście od rozmiarów żywopłotu, stopnia jego zadbania, a także twardości konkretnego gatunku - każdy spośród modeli w naszym sklepie jest wykonany w wysokiej jakości.

 • Piły łańcuchowe i...

  Piła to podstawowe narzędzie do obróbki drewna, a także przycinania drzew. Nasz sklep oferuje szeroki wybór pił spalinowych do drewna oraz akcesoriów do tych urządzeń. Dostępne w naszej ofercie piły to sprzęt wysokiej jakości, idealny zarówno do pracy z drewnem opałowym jak i przycinania gałęzi drzew różnych gatunków. Bezpieczeństwo i wygodę podczas pracy zapewniają ergonomicznie ukształtowane uchwyty pił a także systemy zabezpieczające, takie jak grzebień oporowy czy hamulec bezpieczeństwa, wyłączający mechanizm w wypadku nagłego odskoczenia piły podczas cięcia. Moc silnika, podawana w koniach mechanicznych odpowiednio dla każdego modelu, jest w każdym przypadku wielkością zbadaną i potwierdzoną w trakcie testów, dlatego kupując u nas piły spalinowe do drewna klient zyskuje gwarancję, iż nie zostanie oszukany poprzez zawyżenie parametrów.

 • Kosiarki elektryczne
 • Kosiarki spalinowe
 • Dmuchawy do liści
 • Glebogryzarki spalinowe
 • Kosiarki akumulatorowe
 • Glebogryzarki elektryczne
 • Kosiarki na baterie
na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 53 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 53 elementów