Narzędzia ręczne

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Narzędzia ręczne Jest 69 produktów.

Podkategorie

 • Narzędzia do gwintowania

  Narzędziem niezbędnym do stworzenia trwałego połączenia gwintowanego jest gwintownica, stanowiąca podstawowe wyposażenie zakładów stolarskich, serwisów, warsztatów czy hydraulików. W ofercie naszego sklepu mogą Państwo znaleźć szeroki wybór tego typu urządzeń wykonanych z komponentów najwyższej jakości, charakteryzujących się wysoką trwałością i precyzją wykonania. Do prostych prac idealnie nadadzą się gwintownice ręczne, posiadające ergonomiczny kształt zapewniający wygodę podczas pracy. W przypadku większych wyzwań godne polecenia są z kolei gwintownice elektryczne, których żeliwna konstrukcja oraz nakładka umożliwia pracę na dużych obciążeniach i wysoką jakość gwintu. Wszystkie urządzenia są sprzedawane w wygodnych walizeczkach i posiadają gwarancję producenta.

 • Imadła

  Imadło to podstawowe narzędzie w warsztatach ślusarskich, mechanicznych, stolarskich, podczas obróbki metalu czy tworzyw sztucznych, a także majsterkowania i drobnych prac technicznych w domu. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki asortyment wysokiej jakości imadeł, wykonanych z bardzo twardej i wytrzymałej stali. Narzędzia zakupione w naszym sklepie posiadają roczną gwarancję producenta, charakteryzują się wysoką trwałością i odpornością na uszkodzenia a także na korozję. Wśród imadeł dostępnych na naszych stronach można znaleźć narzędzia w różnorodnych rozmiarach, stosownie do potrzeb klienta, jednak wszystkie modele są niezawodne, bardzo wytrzymałe i dostępne w przystępnych cenach.

 • Ściski stolarskie,...
 • Piły, nożyce
 • Pilniki i dłuta
 • Ściągacze

  Ściągacz do łożysk to niezbędne wyposażenie każdego mechanika samochodowego, rowerowego i maszynowego. Jest to narzędzie umożliwiające demontaż łożyska tocznego, występującego w zawieszeniach pojazdów, korpusach, piastach czy częściach silnikowych. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki wybór ściągaczy w zróżnicowanych rozmiarach, przeznaczonych do łożysk różnego rodzaju, a także opłacalne dla dużych zakładów mechanicznych zestawy do demontażu zaworów, wyciskania tłoczków hamulcowych, ściągania łożysk kół zębatych czy sprężyn. Wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości komponentów i objęte są roczną gwarancją. Oferowane przez nas ściągacze posiadają chromowane łapy o regulowanym rozstawie, podczas gdy całość wykonana jest z wytrzymałej stali wysokowęglowej.

 • Siekiery, młotki i łomy

  W tej kategorii znajdziecie Państwo wszelkiego rodzaju młotki, siekiery oraz inne narzędzia ręczne niezbędne w każdym gospodarstwie domowym. W ofercie występują narzędzia z tradycyjnymi, drewnianymi trzonkami, jak i również trzonki z włókna szklanego najnowszej generacji. Zapraszamy do zapoznania się z produktami.

 • Przyssawki
 • Przemieszczanie
na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 69 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 69 elementów