Piły łańcuchowe i akcesoria

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Katalog

Włączone filtry:
  Stan:
  Producent
  Piły łańcuchowe i akcesoria

  Piła to podstawowe narzędzie do obróbki drewna, a także przycinania drzew. Nasz sklep oferuje szeroki wybór pił spalinowych do drewna oraz akcesoriów do tych urządzeń. Dostępne w naszej ofercie piły to sprzęt wysokiej jakości, idealny zarówno do pracy z drewnem opałowym jak i przycinania gałęzi drzew różnych gatunków. Bezpieczeństwo i wygodę podczas pracy zapewniają ergonomicznie ukształtowane uchwyty pił a także systemy zabezpieczające, takie jak grzebień oporowy czy hamulec bezpieczeństwa, wyłączający mechanizm w wypadku nagłego odskoczenia piły podczas cięcia. Moc silnika, podawana w koniach mechanicznych odpowiednio dla każdego modelu, jest w każdym przypadku wielkością zbadaną i potwierdzoną w trakcie testów, dlatego kupując u nas piły spalinowe do drewna klient zyskuje gwarancję, iż nie zostanie oszukany poprzez zawyżenie parametrów.

  Piły łańcuchowe i akcesoria Jest 4 produktów.

  Podkategorie

  • Piły spalinowe

   Piły łańcuchowe to niezbędne narzędzie pracy każdego drwala, ogrodnika czy posiadacza kominka na drewno. W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć szeroki wybór pił łańcuchowych spalinowych oraz elektrycznych, charakteryzujących się wysoką precyzją wykonania przy użyciu najwyższej jakości materiałów oraz komponentów. Dzięki wysokiej mocy silnika nasze piły doskonale radzą sobie zarówno z przycinaniem gałęzi, jak i przygotowywaniem opału, podstawową obróbką drewna czy wycinką niedużych drzew. Piły łańcuchowe dostępne w naszym sklepie charakteryzują się ponadto wysokim poziomem bezpieczeństwa, co zostało osiągnięte dzięki zastosowaniu podwójnego hamulca bezpieczeństwa oraz systemu automatycznego smarowania. Warto zwrócić również uwagę na wygodę pracy, którą zapewnia dobry rozkład ciężkości urządzenia i rozsądnie umiejscowiona rękojeść.vs

  • Piły elektryczne

   Piły łańcuchowe to niezbędne narzędzie pracy każdego drwala, ogrodnika czy posiadacza kominka na drewno. W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć szeroki wybór pił łańcuchowych spalinowych oraz elektrycznych, charakteryzujących się wysoką precyzją wykonania przy użyciu najwyższej jakości materiałów oraz komponentów. Dzięki wysokiej mocy silnika nasze piły doskonale radzą sobie zarówno z przycinaniem gałęzi, jak i przygotowywaniem opału, podstawową obróbką drewna czy wycinką niedużych drzew. Piły łańcuchowe dostępne w naszym sklepie charakteryzują się ponadto wysokim poziomem bezpieczeństwa, co zostało osiągnięte dzięki zastosowaniu podwójnego hamulca bezpieczeństwa oraz systemu automatycznego smarowania. Warto zwrócić również uwagę na wygodę pracy, którą zapewnia dobry rozkład ciężkości urządzenia i rozsądnie umiejscowiona rękojeść.

  • Akcesoria do pił

   Piły łańcuchowe to narzędzia powszechnie wykorzystywane nie tylko przez stolarzy, drwali i robotników pracujących przy obróbce drewna, ale także podczas prac przydomowych, przycinania gałęzi w ogrodzie czy gromadzenia drewna na opał. W naszym sklepie znajdą państwo nie tylko szeroki wybór wysokiej jakości pił łańcuchowych, ale także pokaźną ofertę akcesoriów do tych urządzeń. Wśród nich warto zwrócić uwagę na solidne szarpaki (rozruszniki) dwu- lub czterołopatkowe, kompatybilne z większością najpopularniejszych modeli pił łańcuchowych dostępnych na rynku. Innym godnym polecenia elementem wyposażenia jest hamulec z obudową, zwiększający bezpieczeństwo pracownika posługującego się piłą. Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie charakteryzują się wysoką trwałością i wytrzymałością oraz są objęte roczną gwarancją.

  Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
  Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów