Agregaty / generatory prądotwórcze

Agregaty / generatory prądotwórcze

Agregaty, czyli generatory prądu są urządzeniami dostarczającymi energię podczas imprez masowych, w warsztatach, zakładach przemysłowych czy ogrodach. Na stronach naszego sklepu znajdą Państwo niejeden agregat prądotwórczy - cena takiego urządzenia zawsze będzie uczciwa, a jakość wykonania oraz komponentów najwyższa. Sprzęt z naszej oferty spełnia surowe normy bezpieczeństwa oraz jest objęty gwarancją producenta. Kupując generator prądotwórczy diesel w naszym sklepie mają Państwo ponadto pewność, że urządzenie będzie wytrzymałe, solidne oraz wygodne w obsłudze - zapewnia to ekonomiczna budowa, stosunkowo niewielki ciężar oraz kółeczka transportowe. Nasze agregaty charakteryzują się ponadto oszczędnością paliwa oraz niskim jak na sprzęt tej klasy poziomem wytwarzanego hałasu. Zastosowane silniki diesel to gwarancja trwałości i niezawodności.

Agregaty / generatory prądotwórcze Jest 36 produktów.

Podkategorie

  • Agregaty jednofazowe

    Agregaty prądotwórcze to bardzo ważne urządzenia podczas imprez masowych, w firmach, gospodarstwach domowych, na placach budowy i w wielu innych miejscach i okazjach. Agregaty jednofazowe dostępne w naszym sklepie charakteryzują się niezwykle wysoką jakością (potwierdzoną spełnianiem surowych norm europejskich) oraz zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań poprawiających bezpieczeństwo i komfort pracy, takich jak zabezpieczenie przeciwzwarciowe, cyfrowy wyświetlacz pokazujący parametry pracy w czasie rzeczywistym czy wbudowany amperomierz. Nasze agregaty są ponadto budowane z myślą o środowisku - dzięki solidnej i nowoczesnej konstrukcji silniki pracują cicho i równo, a także są bardzo oszczędne, co pozwoliło produktom z naszego sklepu spełnić wyśrubowane normy bezpieczeństwa dla środowiska.

  • Agregaty trójfazowe

    Solidne i stabilnie pracujące źródło prądu to kluczowa kwestia podczas imprez masowych, w warsztatach, na placach budowy i w wielu innych miejscach. Godnym uwagi sposobem jego zapewnienia są agregaty prądotwórcze trójfazowe, dostępne na stronach naszego sklepu. Są to urządzenia z najwyższej półki wybudowane z komponentów spełniających wysoce surowe normy bezpieczeństwa dla środowiska oraz jakości. Dzięki temu nasze agregaty pracują cicho, stabilnie i równo, są bardzo oszczędne przy jednoczesnym utrzymaniu wysokich parametrów sprzętowych oraz dają gwarancję trwałości i wytrzymałości na długie lata. Dodatkowym atutem jest zastosowanie w urządzeniach nowoczesnych rozwiązań takich, jak stabilizator napięcia, gniazdo prądu stałego czy zabezpieczenie przeciwzwarciowe.

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 36 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 36 elementów