Elektronarzędzia

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Elektronarzędzia Jest 20 produktów.

Podkategorie

 • Lutownice

  Lutownica to praktyczne narzędzie do łączenia elementów wykonanych z metalu, stosowane przez mechaników, majsterkowiczów i pracowników przeprowadzających różnego rodzaju naprawy już od wielu lat. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki wybór tych narzędzi wysokiej jakości w przystępnych cenach. Urządzenia różnych rozmiarów, o zróżnicowanej mocy i temperaturze zgrzewu będą w stanie zaspokoić zapotrzebowanie zarówno laików, wykonujących drobne naprawy w domu lub samochodzie, jak i profesjonalistów, potrzebujących sprzętu który pozwoli im pracować na zróżnicowanych materiałach. Użytkownicy ceniący wygodę i pełne wyposażenie znajdą w naszym sklepie lutownice w praktycznych walizeczkach, w zestawie z wymiennymi grotami, topnikiem i cyną.

 • Frezarki i akcesoria
 • Mieszadła

  Elektryczne mieszadła stosowane są powszechnie w pracach budowlanych, jak i remontowych, do mieszania różnego rodzaju preparatów stosowanych w budownictwie oraz nadawania im odpowiedniej konsystencji w prosty sposób, niewymagający używania dużej siły fizycznej. Urządzenia znajdujące się w ofercie naszego sklepu stanowią sprzęt wysokiej jakości i trwałości, pochodzący od renomowanych producentów narzędzi budowlanych. Precyzyjne wykonanie i prosta konstrukcja znacznie ułatwiają eksploatację produktów, a szeroki wybór pozwoli każdemu wybrać urządzenie dopasowane do indywidualnych potrzeb. Posiadamy mieszadła z regulacją częstotliwości obrotów, o bardzo wysokiej funkcjonalności i szerokim zastosowaniu w pracy z różnymi substancjami.

 • Opalarki

  Opalarki elektryczne to urządzenia emitujące skoncentrowany strumień rozgrzanego powietrza, znajdujące wiele zastosowań zarówno w gospodarstwach domowych jak i w przemyśle. Urządzenie jest wykorzystywane do bezinwazyjnego usuwania starych lakierów i farb, obróbki termicznej tworzyw sztucznych i termokurczliwych, zakładania lub uzupełniania izolacji okablowania czy nakładania oklein. Sezonowo urządzenia używa się również do rozmrażania zamarzniętych rur lub zawiasów, a w okresie letnim można posłużyć się nim podczas rozpalania grilla. Opalarki dostępne w ofercie naszego sklepu posiadają regulację temperatury emitowanego powietrza, pozwalającą na osiągnięcie (w zależności od modelu) od 50 do nawet 650 stopni Celsjusza.

 • Wyrzynarki

  Jednym z najpopularniejszych i najbardziej praktycznych narzędzi do obróbki drewna czy metalu jest wyrzynarka. Nasz sklep oferuje szeroki wybór tego typu urządzeń, wykonanych w najwyższej jakości i w rozsądnych cenach. Wyrzynarki dostępne na naszych stronach są bardzo wygodnymi i profesjonalnymi urządzeniami. Dla ułatwienia pracy i poprawy komfortu zostały wyposażone w laserowe wskaźniki, antypoślizgowy materiał na rękojeści oraz gniazdo do odsysania pyłu. Zarówno obroty silniczka jak i kąt oraz wysokość cięcia są regulowane, co znacznie zwiększa możliwości sprzętu. Dzięki ergonomicznemu kształtowi i wygodnemu rozłożeniu masy urządzenia, praca z naszymi wyrzynarkami nie jest męcząca dla stawów nawet na dłuższą metę.

 • Młoty udarowe
 • Strugi
 • Pilarki elektryczne

  W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór pilarek, pił i przecinarek, przeznaczonych do różnego rodzaju tworzyw. Wśród urządzeń znajdą Państwo zarówno przecinarki do metalu, jak i pilarki do różnych rodzajów drewna, radzące sobie także ze sklejką, płytami gipsowymi, tworzywami sztucznymi czy panelami. W zależności od potrzeb i zastosowań sprzętu można wybrać pilarki w mniejszej rozmiarowo wersji ręcznej lub wygodne modele w wersji stołowej. Regulowany kąt nachylenia tarczy tnącej oraz wysokość cięcia znacząco powiększają funkcjonalność produktów dostępnych w naszym sklepie. Pilarki i przecinarki wyposażone są także w osłonę tarczy, stanowiącą ważne zabezpieczenie podczas pracy, oraz możliwość podłączenia urządzenia odciągającego pył i wióry, co uczyni cięcie zajęciem zdrowszym i mniej zanieczyszczającym.

 • Przecinarki do glazury

  Specjalistyczny sprzęt do cięcia płytek ceramicznych, glazury, gresu czy płyt kamiennych jest skomplikowanym narzędziem niezbędnym w warsztatach kamieniarskich czy zakładach produkujących płytki. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo zarówno stołowe przecinarki do glazury, stanowiące niezbędny element warsztatu, jak i wygodne ręczne urządzenia tnące płytki i płyty. Wszystkie modele spełniają surowe standardy bezpieczeństwa i są wykonane z wysokiej jakości materiałów zapewniających długą trwałość urządzenia. Dzięki systemom regulacji kąta nachylenia i wysokości cięcia oraz kątomierzowi z podziałką możliwe jest precyzyjne ustawienie materiału i wykonanie dokładnego cięcia. Wygodę i porządek podczas pracy zapewnia z kolei system wodnego chłodzenia tarczy tnącej z wbudowanym zbiornikiem na wodę.

 • Rębaki do drewna
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów