Tarcze

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Katalog

Włączone filtry:
  Stan:
  Producent
  Tarcze

  Tarcze to najistotniejszy element maszyn tnących i szlifierskich obecnych w wielu warsztatach i zakładach przemysłowych. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo zarówno diamentowe tarcze szlifierskie, jak i widiowe tarcze służące do cięcia drewna i innych podobnych materiałów. Tarcze są przystosowane do systemów odpylających oraz posiadają otwory chłodzące, zapobiegające przegrzaniu. Wytrzymałość produktów zapewnia zastosowanie wysokiej jakości materiałów. Diamentowe tarcze szlifierskie idealnie nadają się do szlifowania betonu, ceramiki, kostki brukowej, kamienia sztucznego i naturalnego, klinkieru czy cegły. Z kolei tarcze widiowe to doskonałe narzędzie do cięcia drewna, paneli, sklejek czy płyt pilśniowych.

  Tarcze  Jest 73 produktów.

  Podkategorie

  • Tarcze do metalu

   Szlifierka jest sprzętem, bez którego prawdziwy mężczyzna dbający o swój warsztat nie wyobraża sobie jego wyposażenia. Mimo, że pewnie prywatnie nie używamy jej na co dzień to jednak warto taki sprzęt mieć w posiadaniu. Jednak sama szlifierka to nie wszystko. Główną rolę pełnią dobrze dobrane tarcze. Nasz sklep oferuje Państwu szeroki wybór tarcz do metalu dostępnych w sprzedaży pojedynczej jak i całych kompletach.
   Jako firma KRAFT&DELE oferujemy Państwu tarcze najlepszej jakości. Tarcze do cięcia naszej firmy, charakteryzujące się wykonaniem z najbardziej skrawnego i agresywnego ścierniwa syntetycznego, najtrwalszymi materiałami ściernymi na rynku. Idealnie nadają się do cięcia blachy i różnego rodzaju metali, również tych kwasoodpornych. W ofercie posiadamy również listkowe tarcze lamelkowe do szlifowania. Wybór tych tarcz jest bardzo szeroki, ponieważ posiadamy tarcze z różnym poziomem granulacji. Ten rodzaj tarcz cechuje miękkość, praca bez zbędnych wibracji i wysoka wydajność przy usuwaniu materiału. Poza tym, struktura tarczy sprawia, że nie zmienia się ona, przez co jest wydajna bardzo długo i można ją zakładać kilkukrotnie. Dzięki tym właściwościom można jej używać do szlifowania betonu, metalu i drewna, a także do oczyszczania z rdzy, czyszczenia spawów czy usuwania starych powłok lakierniczych i malarskich.
   Użycie tarcz do metalu firmy KRAFT&DELE, sprawi, że nasza szlifierka będzie pracowała bardzo wydajnie, dlatego warto skorzystać z oferty naszego sklepu.

  • Tarcze do betonu
  • Tarcze do drewna
  na stronę
  Pokazuje 1 - 20 z 73 elementów
  Pokazuje 1 - 20 z 73 elementów