Tarcze do metalu

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Tarcze do metalu

Szlifierka jest sprzętem, bez którego prawdziwy mężczyzna dbający o swój warsztat nie wyobraża sobie jego wyposażenia. Mimo, że pewnie prywatnie nie używamy jej na co dzień to jednak warto taki sprzęt mieć w posiadaniu. Jednak sama szlifierka to nie wszystko. Główną rolę pełnią dobrze dobrane tarcze. Nasz sklep oferuje Państwu szeroki wybór tarcz do metalu dostępnych w sprzedaży pojedynczej jak i całych kompletach.
Jako firma KRAFT&DELE oferujemy Państwu tarcze najlepszej jakości. Tarcze do cięcia naszej firmy, charakteryzujące się wykonaniem z najbardziej skrawnego i agresywnego ścierniwa syntetycznego, najtrwalszymi materiałami ściernymi na rynku. Idealnie nadają się do cięcia blachy i różnego rodzaju metali, również tych kwasoodpornych. W ofercie posiadamy również listkowe tarcze lamelkowe do szlifowania. Wybór tych tarcz jest bardzo szeroki, ponieważ posiadamy tarcze z różnym poziomem granulacji. Ten rodzaj tarcz cechuje miękkość, praca bez zbędnych wibracji i wysoka wydajność przy usuwaniu materiału. Poza tym, struktura tarczy sprawia, że nie zmienia się ona, przez co jest wydajna bardzo długo i można ją zakładać kilkukrotnie. Dzięki tym właściwościom można jej używać do szlifowania betonu, metalu i drewna, a także do oczyszczania z rdzy, czyszczenia spawów czy usuwania starych powłok lakierniczych i malarskich.
Użycie tarcz do metalu firmy KRAFT&DELE, sprawi, że nasza szlifierka będzie pracowała bardzo wydajnie, dlatego warto skorzystać z oferty naszego sklepu.

Tarcze do metalu Jest 54 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 54 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 54 elementów