GLEBOGRYZARKA ELEKTRYCZNA 1700W KD5181

KD5181

Nowy produkt

Czekamy na dostawę tego produktu

323,00 zł brutto

Więcej informacjiGLEBOGRYZARKA ELEKTRYCZNA

KD5181

PARAMETRY TECHNICZNE PRODUKTU

Marka:KRAFT&DELE
Model:KD5181
Typ urządzenia:glebogryzarka elektryczna
Prędkość obrotowa:380 obr/min
Szerokość robocza:360mm
Moc:1700W 
Waga:10 kg

SKŁAD ZESTAWU

Glebogryzarka spalinowa KD5181
Instrukcja obsługi w j. polskim
Gwarancja 12 miesięcy
Oryginalne opakowanie
Paragon lub FV.
OPIS TOWARU


Glebogryzarka elektryczna KD5181 wyposażona jest w silnik o mocy 1,7 KW. Część robocza posiada zestaw noży tnących, które samoczynnie wgryzają się w glebę.

Urządzenie przeznaczone jest do spulchniania i wyrównywania gleby, niezastąpione zwłaszcza w nowo urządzonym ogrodzie lub przed położeniem trawnika. 

Mocny silnik o mocy 1700W charakteryzujący się niezawodnością oraz niskim poziomem głośności, jest dobrą alternatywą dla małym silników spalinowych. 

Dzięki zastosowaniu silnika elektrycznego, urządzenie jest lekkie i funkcjonalne, kompaktowa konstrukcja sprawia, że manewrowanie urządzeniem jest proste i nie wymaga dużej siły użytkownika

Korpus urządzenia wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, który chroni je przez uderzeniami kamieni oraz innych przedmiotów.

Odpowiednio dobrane komponenty sprawiają, że glebogryzarka KD5181 charakteryzuje się lekką wagą w stosunku do posiadanego silnika.

Urządzenie wyposażone jest w 4 zestawy ostrych, hartowanych noży tnących osadzonych na obrotowym wale.
Ostrza wyprofilowane są w taki sposób, aby samoczynnie wgryzały się w glebę.
Łączna szerokość robocza wynosi 365mm, dzięki czemu urządzenie znajdzie zastosowanie zarówno w nowo urządzanym ogrodzie, jak i przed założeniem trawnika.
Oferujemy państwu bardzo wygodny system gwarancyjny. Dajemy 12 miesięcy gwarancji ! W razie problemów wystarczy do nas zadzwonić, a następnego dnia zawita do Was kurier po uszkodzony towar!


 serwis.jpg

1 inny produkt w tej samej kategorii: