Tarcza do metalu 125x1,0x22,23 KD972

KD972

Nowy produkt

Tarcza do metalu

125 x 1,0 x 22,23 mm

Symbol KD972

Więcej szczegółów

Czekamy na dostawę tego produktu

1,50 zł brutto

Więcej informacji

TARCZA DO CIĘCIA METALU

125 x 1,0 x 22,23 mm

Symbol KD972Tarcza do metalu KD972


Tarcze tnące firmy KRAFT&DELE wykonane z najbardziej skrawnego i agresywnego ścierniwa syntetycznego są najtrwalszymi materiałami tnącymi na rynku.Idealnie nadają się do cięcia blachy oraz różnego rodzaju metali, metali kwasoodpornych, itp.

PARAMETRY TECHNICZNE PRODUKTU

Producent:KRAFT&DELE
Model:KD972
Średnica zewnętrzna:125mm
Średnica wewnętrzna:22,23 mm
Grubość:1,0 mm
Max prędkość obrotowa:1 2200 obr/min
Kształt:płaska
Twardość:P twarde


OPIS I CECHY TOWARU


Węglik krzemu użyty do produkcji tarcz jest związkiem krzemu z węglem otrzymywanym w temperaturze ok. 240000°C odpowiadającym wzorowi SiC. To związek o wysokiej twardości i dużej wytrzymałości mechanicznej, o wyjątkowo wysokim przewodnictwie cieplnym i elektrycznym a także równie wysokiej wytrzymałości na nagłe zmiany temperatury i utleniające działanie powietrza.


Na wysoką jakość tarcz ma wpływ staranny dobór i połączenie wysokogatunkowych surowców.


Oprócz wytrzymałego materiału, jakim jest węglik krzemu (SiC), gwarancją trwałości i bezpieczeństwa tarcz jest przede wszystkim ich przemyślana konstrukcja: jednorodna mieszanina wysokowartościowego materiału ściernego i żywic sztucznych, wzmocniona warstwami z włókna szklanego.

Tarcze do cięcia o twardości P to linia Uniwersalna do chłodnego cięcia, bardzo wydajne tarcze i cechujące się dużą żywotnością. Do zastosowania z zamontowanym trzpieniem mocującym na szlifierkach prostych. Możliwa raca na wyższych obrotach.Tarcza do metalu KD972
Tarcza do cięcia stali płaska typu 41A wykonana jest z elektrokorundu*. Przeznaczona jest do przecinania: stali twardych i miękkich, żeliwa, staliwa, aluminium w postaci prętów, kształtowników, rur, płyt, cienkich profili i blach, oraz do cięcia poprzecznego sztab metalowych i drutów.

*Elektrokorund półszlachetny lub mieszany (99A + 95A) zawiera około 97% Al203. Ma właściwości pośrednie pomiędzy elektrokorundem 99A i 95A. Stosowany jest do produkcji narzędzi ściernych używanych tam, gdzie jest wymagana duża wytrzymałość ziarna, ale również ostrość i kruchość. Znajduje również swoje zastosowanie w obróbce strumieniowo-ściernej stali kwasoodpornej, metali kolorowych


Produkty powiązane

    30 innych produktów w tej samej kategorii:

    Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: